Idż do treści

Spotkanie z Krzysztofem Hołowczycem

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Z radością i dumą powitali Olsztynianie Krzysztofa Hołowczyca, który wrócił do rodzinnego miasta jako zdobywca trzeciego miejsca w klasyfikacji generalnej tegorocznego Rajdu Dakkar. Jakie emocje towarzyszyły Mistrzowi na poszczególnych etapach wyścigu? Z jakimi problemami borykał się na pustynnych drogach? Te i inne pytania będzie można zadać panu Krzysztofowi już 2 lutego podczas spotkania w olsztyńskim Muzeum Sportu.

Poprzednim razem Muzeum Sportu gościło Mistrza 6 lat temu. Wówczas to miał obiecać, że na kolejne spotkanie zgodzi się dopiero, gdy zajmie miejsce na podium. Marzenie Krzystzofa Hołowczyca i jego fanów spełniło się w tym roku. Już w najbliższy poniedziałek nastąpi okazja by osobiście mu pogratulować i podziękować za emocje jakich dostarczał nam przez czas trwania legendarnego Rajdu.

Wszystkich fanów i osoby zainteresowane karierą rajdowca zapraszamy na spotkanie 2.lutego 2015 roku o godzinie 17.30 do Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie  (hala „Urania”  II piętro, al. Piłsudskiego 44).

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"