Idż do treści

OLSZTYŃSKIE NOCE BLUESOWE NAGRODZONE!

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Z przyjemnością i satysfakcją informujemy, że XIII Olsztyńskie Noce Bluesowe zostały ogłoszone najlepszym bluesowym wydarzeniem roku 2014!

Ankietę Blues Top przeprowadza co roku jedyny polski kwartalnik bluesowy „Twój Blues”. Prenumeratorzy pisma, wśród których znajdują się wykonawcy, dziennikarze muzyczni oraz fani tego rodzaju muzyki, wybierają zwycięzców w 18 kategoriach. Doskonale znany miłośnikom bluesa olsztyński międzynarodowy festiwal w swojej kategorii zajął pierwsze miejsce obok wydarzeń organizowanych w Ostrowie Wielkopolskim i Katowicach.

Czy to prestiżowe wyróżnienie jest zasadne? Co do tego na pewno nie mają wątpliwości uczestnicy zeszłorocznego i poprzednich festiwali. Ci z Państwa, którzy jeszcze nie mieli okazji przekonać się jaka energia oraz magia głosów i dźwięków płynie z bluesa, na pewno nie rozczarują się również w tym roku. Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie – organizator Olsztyńskich Nocy Bluesowych zapewnia, że i  XIV edycja pozostawi niezatarte wrażenie w uczestnikach naszego bleusowego święta.

 

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"