Idż do treści

Wernisaż prac Krzysztofa Gierałtowskiego

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Powiedzieć o nim fotograf-portrecista to nic nie powiedzieć. Krzysztof Gierałtowski od kilkudziesięciu lat uwiecznia na fotografiach twarze i sylwetki największych znakomitości ze świata sztuki, kultury, polityki, mody…

Jednak nie sam ten fakt jest jego największym osiągnięciem. Portrety Gierałtowskiego to oddzielne historie. To opowieści, biografie. Czasem zobaczyć można wśród fotografii artysty ujęcia nieostre, czasem niewłaściwie, zdawałoby się, skadrowane. Każdy taki zabieg jest jednak celowy. Oddaje charakter osoby fotografowanej lub momentu, w którym autor ją uwiecznił.

Wystawę prac Krzysztofa Gierałtowskiego – po raz pierwszy – już wkrótce będzie można podziwiać w Olsztynie. Prace pod wspólnym tytułem „Twarzą w twarz” pozostaną w Galerii Amfilada MOK (przy ul. Dąbrowszczaków 3) do 15 marca. Warto jednak wybrać się na wernisaż, w najbliższy piątek, 6 lutego o godzinie 18.00, by zobaczyć, usłyszeć, może nawet zamienić słowo z samym Autorem, który już dawno zyskał w kraju renomę twórcy legendarnego.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"