Idż do treści

Musicalowe hity w Filharmonii

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Fantastyczne, ponadczasowe, a przede wszystkim piękne przeboje z najsłynniejszych światowych musicali zabrzmią w czwartek i piątek  5 i 6 lutego w olsztyńskiej filharmonii.

Na gościnnej scenie Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej pojawią się gwiazdy warszawskiego Teatru Muzycznego Roma. Damian Aleksander i Edyta Krzemień wyśpiewają wzruszające, porywające, a także zabawne utwory znane publiczności na całym świecie. W programie koncertu znajda się fragmenty słynnych „Kotów” i „Evity”, a także znane i lubiane melodie z niektórych kultowych filmów, jak „Deszczowa piosenka”.

Oprawa muzyczna należy do Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej pod dyrekcją Sławomira Chrzanowskiego.

Koncert „Cudowny świat musicalu” odbędzie się 5 i 6 lutego 2015r. o godzinie 19.00. Bilety do nabycia w kasie Filharmonii.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"