Idż do treści

Niecodzienny koncert

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Wyjątkowe wykonanie utworów muzycznych jako spektakularne zwieńczenie ferii w MOK! Koncert w sali kameralnej Kamienicy Naujacka w niedzielę 8 lutego wykona grupa Paprykalaba specjalizująca się w grze na instrumentach wykonanych z... warzyw.

To, że warzywa to źródło zdrowia, siły i urody – wie każdy przedszkolak. Tym razem uczestnicy niedzielnego koncertu przekonają się, że to również źródło dobrej zabawy. Orkiestra Warzywna stara się wydobyć ciekawe dźwięki z nietradycyjnych instrumentów. Przekonuje, że każdy może w ten sposób rozwijać swoje muzyczne zainteresowania i pasje, bo stworzenie takiego ekologicznego instrumentu jest dość proste i niedrogie.  Członkowie zespołu Paprykalaba wykonują instrumenty własnoręcznie przed każdym koncertem. Piszczałki z marchewki, bębenki z dyni, grzechotki z tykwy… Co jeszcze wymyślą podczas występu w Olsztynie? Zapraszamy, by przekonać się na własne oczy i uszy! Początek koncertu o godzinie 13.00. Wstęp wolny.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"