Idż do treści

Ferie w Muzeum Sportu

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Tegoroczne ferie zimowe w Olsztynie obfitowały w ciekawe wydarzenia, spotkania, warsztaty dla dzieci i młodzieży. Część z nich dotyczyła sztuki i kultury, natomiast pozostałe to różnego rodzaju treningi sportowe. Ośrodek Sportu i Rekreacji zdołał połączyć te aspekty.

Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie zaproponowało cykl spotkań dla najmłodszych. Był więc sport, ale raczej w opowieściach niż praktycznym działaniu. Młodzi uczestnicy spotkań dowiedzieli się przede wszystkim wiele o patronie i założycielu Muzeum, Marianie Rapackim.  Mogli podziwiać zgromadzone tu eksponaty i zapoznać się z ich historią i znaczeniem. Obejrzeli także film, który w ubiegłym roku zdobył pierwszą nagrodę podczas multimedialnego konkursu „Sportowcy Warmii i Mazur”. Na drugą edycję konkursu Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza także w tym roku.

Ferie w Muzeum Sportu w Olsztynie spędzali indywidualni odwiedzający oraz grupy zorganizowane z olsztyńskich szkół i osiedlowych półzimowisk. Miejmy nadzieję, że tego typu obcowanie z historią sportu zachęci młodych do jeszcze większej aktywności fizycznej.  

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"