Idż do treści

Walentynki

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

„Miasto-ogród” kwitnie zimą! Czerwienią się witryny sklepowe, okna kawiarń i restauracji … Odcienie różu i czerwieni opanowują sklepy i galerie handlowe. Wszystko to za sprawa najgorętszego zimowego święta!

Mowa oczywiście o Dniu Świętego Walentego, częściej ostatnio nazywanego Walentynkami. To miła okazja do upewnienia najbliższych o niegasnącej miłości, a także do wyjawienia uczuć dotąd skrywanych.

W Olsztynie nie da się o tym święcie zapomnieć za sprawą wszechobecnych serduszek. Ciekawe oferty i wyjątkowe atrakcje szykuje na ten dzień wiele lokali i firm. My gorąco zachęcamy do przyprowadzenia ukochanej osoby do Centrum Sportu i Rekreacji „Ukiel”.

Przed wejściem na taflę lodowiska o godzinie 11.00 i 12.00 (oczywiście po uprzednim nabyciu biletów), będzie szansa na zrobienie sobie zdjęcia z „drugą połówką” w specjalnie przygotowanej walentynkowej ramce. Każda para, która się na to odważy, zostanie nagrodzona słodkim upominkiem, a zdjęcia wezmą udział w konkursie fotograficznym. Trzy pary najciekawiej prezentujące się na fotografiach zostaną nagrodzone voucherami na kolację przy świecach w kawiarni Hangloose Caffe.

Oprócz lodowiska gorąco i energetycznie będzie również na plaży, gdzie od godz. 13.00 będzie można wziąć udział w wspólnym treningu Cardio Shape, a następnie Total Body Fun.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"