Idż do treści

Koncert CeZika

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Popularny głównie dzięki kanałowi YouTube, ale znany też z występów miedzy innymi w programie telewizyjnym Szymona Majewskiego CeZik zagra w Olsztynie już nie po raz pierwszy…

Kameralny Akt Solowy to nazwa zimowo-wiosennej trasy koncertowej, której finał będzie miał miejsce 28 marca w Olsztynie. CeZik i jego KlejNuty zagrają tym razem w Klubie Amnezja przy ul. Żołnierskiej.

O ogromnej popularności autora „Forfitera” najlepiej świadczą już nawet nie tysiące, a miliony wyświetleń na YouTube. Genialny obserwator, uszczypliwy prześmiewca i zdolny autor coverów rozbawia publiczność w każdym utworze piętnując słabości show biznesu. W Olsztynie będzie można usłyszeć najbardziej znane kompozycje artysty, a także zobaczyć zupełnie nowe, przygotowane specjalnie na tę trasę produkcje.

Zapewne ci, którzy nie byli jeszcze na jego koncercie, a znają twórczość Cezarego z internetu, nie do końca mogą sobie wyobrazić, jak on to zrobi na żywo. Cóż, nie pozostaje nic innego, jak przekonać się na własne oczy i uszy. 28 marca, godzina 20.00, Klub Amnezja (bilety w przedsprzedaży w klubie).

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"