Idż do treści

Randka na Dzień Kobiet

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Kolejna ciekawa propozycja dla miłośników teatru w Olsztynie. Wprawdzie już po Walentynkach, ale tym razem zapraszamy Państwa na randkę! Może dobrą okazją będzie zbliżający się Dzień kobiet?

„Randka w ciemno na dwie pary” to komedia romantyczna o czwórce przyjaciół poszukujących swoich „drugich połówek”. Dwie kobiety i dwóch mężczyzn w średnim wieku, którym samotność zaczyna coraz bardziej doskwierać, decydują się na skorzystanie z usług biura matrymonialnego. Nie trudno się domyślić, że z takiej sytuacji wyniknąć może niezliczenie wiele przekomicznych scen.

Autorem sztuki jest Kanadyjczyk Norm Foster, który w mistrzowski sposób połączył w niej główne elementy komediowego spektaklu dla dorosłych. Historia jest zmyślnie ułożona, dialogi dowcipne i energiczne – idealne na sobotnie popołudnie.

Poza elementami humorystycznymi będzie też miejsce na odrobinę zadumy nad tym, że osoby w każdym wieku cierpią z powodu samotności, braku pokrewnej duszy, niedostatku odpowiedniego towarzystwa. Nie tylko młodzi marzą o wyidealizowanym partnerze – sny o nim i o niej snują też osoby w wieku średnim.

Warto wybrać się na „Randkę” również ze względu na głośne nazwiska aktorów, którzy zaprezentują się na olsztyńskiej scenie. Małgorzata Potocka, Ewa Kuklińska, Jacek Kawalec i Maciej Robakiewicz to osoby, których nie trzeba specjalnie przedstawiać. Artyści warszawskiego Teatru Palladium wystąpią w sztuce w reżyserii Mirosława Połatyńskiego.

Spektakl odbędzie się 7 marca o godzinie 16.00 (sobota) w Auli Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie (ul. B. Dybowskiego 11).

Sprzedaż biletów:

Miejska Informacja Turystyczna, pl. JP II 1, (w budynku ratusza), tel. 89 521 03 98

Sklep Muzyczny ROCKFAN, ul. Nowowiejskiego 1, tel. 601 772 906

REZERWACJE GRUPOWE pod nr tel. 502 661 402

Cena biletu: 80 zł

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"