Idż do treści

Koncert dla Mariusza

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Olsztyn obfituje w świetnych muzyków. Wielu z nich zdobyło już ogólnokrajową, a nawet międzynarodową sławę. Najbardziej imponujący jest chyba jednak fakt, że w słusznej sprawie przedstawiciele rozmaitych gatunków muzycznych potrafią stanąć ramię w ramię czy też gitara w gitarę, by stworzyć wspólny front.

Taka okazja nadarzy się już w piątek 27 lutego. Gospodarze klubu muzycznego Nowy Andergrant udostępnili lokal w celu zorganizowania wyjątkowego koncertu charytatywnego. Wówczas właśnie swoje siły zjednoczą lokalne zespoły, by dać koncert połączony ze zbiórką pieniędzy dla swojego kolegi.

Mariusz Kwas to osoba wielce zasłużona dla olsztyńskiej muzyki rozrywkowej. Jest dobrze znanym animatorem kultury oraz gitarzystą zespołu Stare Drobne Małże. Niestety w grudniu ubiegłego roku doznał dwóch udarów i w tej chwili walczy o powrót do dawnej sprawności. Rehabilitacja jest na tyle kosztowna, że bliscy Mariusza nie zdołają sfinansować jej samodzielnie. Stąd inicjatywa grona przyjaciół.

Na ten koncert nie można nabyć biletów w przedsprzedaży. Przy wejściu do Andergrantu stać będą osoby zbierające do puszek pieniądze za wstęp. Górny limit nie jest ustalony, natomiast organizatorzy apelują, by wrzucać kwoty nie mniejsze niż 20 złotych. Ten wieczór pełen będzie dobrej muzyki. Zagra świetny bluesowy zespół TWB, liryczna i poetycka Basia Raduszkiewicz, popowy Big Day oraz mający wiernych fanów w Olsztynie zespół Kuśka Brothers. Muzycy naturalnie występują z dobrej woli pomocy koledze i nie pobierają za występ zapłaty. Dodatkowo ofiarują ciekawe gadżety na aukcję, którą w przerwach koncertu poprowadzą konferansjerzy Maciej Bajur i Waldemar Ślefarski.

Start koncertu przewidziano na godzinę 19.00, a godzinę wcześniej rozpocznie się zbiórka datków.

Wszystkich, którym nie jest obojętny szybki powrót do zdrowia Mariusza Kwasa, a także tych, którzy lubią dobrą muzykę, zachęcamy do udziału w piątkowym koncercie.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"