Idż do treści

Aqua-urodziny

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Stało się już tradycją, że urodzinowe imprezy w Aquasferze odbywają się w nocy. Tak było i tym razem. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zaprosił na trzecie urodziny Wodnego Centrum Rekreacyjno-Sportowego „Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA”.


Urodzinowi goście  mogli skorzystać z bezpłatnych dwugodzinnych wejść na basen, które rozpoczęły się w sobotę, 28 lutego, o godzinie 19.30. By uczestniczyć w zabawie, wystarczyło pobrać specjalny kupon znajdujący się na stronie internetowej największego olsztyńskiego basenu: www.aquasfera.olsztyn.eu


Na świętujących razem z Aquasferą czekały będą liczne atrakcje. Odbyły się pokazy tańców oraz konkursy dla całych rodzin. Dla śmiałków przygotowano wodny tor przeszkód. Ogłoszono także konkurs na najśmieszniejsze zdjęcie w Fotobudce oraz zaserwowano słodki poczęstunek.

 

Aquasferze gratulujemy kolejnego roku i życzymy równie udanej imprezy za rok

 

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"