Idż do treści

Akcja „Wyślij PIT@ w Bibliotece”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Z początkiem bieżącego roku nastąpiły zmiany w sposobie przesyłania dokumentów do urzędów skarbowych. Dla wielu z nas to duże ułatwienie, jednak co z tymi, którym e-deklaracje sprawiają problemy?

Z pomocą przychodzi Urząd Skarbowy w Olsztynie oraz Wojewódzka Bibliotek Publiczna. W dniach 4-5 marca br., pomiędzy godz. 10.00 a 13.00 w filii Biblioteki w budynku Starego Ratusza będzie pełnił dyżur pracownik Urzędu Skarbowego.

Akcja „Wyślij PIT@ w Bibliotece” została zorganizowana przede wszystkim z myślą o seniorach i dla nich przewidziano pierwszeństwo w konsultacjach, jednak porady specjalisty będą bezpłatne dla każdego, kto w określonych dniach zechce wysłać zeznanie podatkowe za 2014 rok przez internet.

Osoby, które nie zdołają dotrzeć w tym terminie do biblioteki, a zechcą uzyskać pomoc przy wysłaniu PIT, mogą to zrobić w każdy wtorek w godzinach 15.00-18.00 w Urzędzie Skarbowym w Olsztynie, pok. nr 316 (III piętro, wejście przez sekretariat).

UWAGA: Osoby chcące wysłać zeznanie za 2014 rok drogą elektroniczną, powinny posiadać informację na temat kwoty przychodu (ogółem) wykazanej w zeznaniu podatkowym za rok poprzedni, tj. w PIT za 2013 rok.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"