Idż do treści

Operetkowe przeboje w „Uranii”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Lwowski Narodowy Akademicki Teatr Opery i Baletu im. Salomei Kruszelnickiej otwarto uroczyście 4 października 1900 roku. Przez ponad sto lat przepiękny gmach Opery Lwowskiej gościł na deskach swojej sceny wspaniałe osobowości baletu i opery, a na widowni najdostojniejszych przedstawicieli polityki i sztuki.

 

Przedstawiciele tego wspaniałego teatru pojawią się w Olsztynie już pod koniec marca.  Soliści, chór, orkiestra oraz balet ze Lwowa w trakcie tournée po Polsce zawita także do Hali „Urania”. 27 marca odbędzie się tam spektakl pod tytułem „Vivat Operetta”.

 

Olsztyńscy widzowie będą mieli okazję wysłuchać najpiękniejszych duetów i arii operowych świata. Pojawią się kompozycje J. Strausa, F. Lehara, J. Offenbacha. Zapewne z niejednego gardła na widowni wyrwie się stłumiony pomruk melodii z „Zemsty Nietoperza”, „Wesołej Wdówki” czy „My Fair Lady”.

 

Wspaniały repertuar, najlepsi wykonawcy, lśniące stroje i przepiękna muzyka to coś, czego nie można przegapić! Taka okazja w Olsztynie nie zdarza się często.

 

Bilety na spektakl w cenie (w zależności od miejsca) 40 zł, 60 zł, 80 zł i 100 zł do nabycia w Miejskiej Informacji Turystycznej.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"