Idż do treści

Dyplomat w sieci Best Western Plus

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Olsztyński Hotel Dyplomat jako drugi obiekt w kraju i pierwszy w województwie warmińsko-mazurskim dołączył do Best Western Plus. To największa na świecie sieć hotelowa skupiająca obiekty o podwyższonym standardzie.

 

Aby móc dołączyć do wspomnianej „rodziny” hoteli, Dyplomat przeprowadził pewną modernizację. Jej najważniejsze elementy to uruchomienie SPA (pn. „Siła Spokoju”), a także wydzielenie strefy Business Center. W ofercie dla tzw. gości biznesowych pojawiły się również wysokiej klasy sprzęt multimedialny i bezprzewodowy internet. Inne nowości to m. in. zestawy do parzenia kawy i herbaty w pokojach oraz zmiany w wystroju łazienek.

 

Hotel Dyplomat to zlokalizowany w centrum miasta czterogwiazdkowy obiekt butikowy powstały w miejsce kultowej niegdyś restauracji. Oferuje gościom łącznie 52 miejsca noclegowe w 25 pokojach i trzech apartamentach. W hotelu znajduje się również Restauracja pod Samowarem, która serwuje dania kuchni regionalnej, a także lokalne piwa.

 

Przy okazji prosimy olsztyńskie hotele o przekazywanie nam informacji o wszelkich zmianach, podwyższeniu standardu, sukcesach itp. Będziemy je zamieszczać na naszym portalu.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"