Idż do treści

Pierwsza akcja OSA!

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Chcecie zobaczyć artystów streeartowych w akcji? Najbliższa okazja w Olsztynie już w niedzielę 10 maja, kiedy to ekipa Olsztyn Street Art będzie malować siedzibę MPEC-u.

Akcja rozpocznie się od krótkiego wykładu na temat najważniejszych rzeczy związanych z malowaniem i tym, jak to się robi. Potem rozpoczną się podzielone na dwie części warsztaty: przygotowanie szablonu i naniesienie projektu. Cała akcja potrwa od trzech do pięciu godzin.

Wydarzenie jest jedną z atrakcji Dni Otwartych Funduszy Europejskich (więcej informacji: http://dniotwarte.eu/atrakcje/dzien-otwarty-w-mpec-olsztyn/). Tego dnia w siedzibie MPEC przy Słonecznej 46 odbędzie się dzień otwarty. Uczestnicy będą mogli nie tylko pomalować razem z artystami, ale także zwiedzić ciepłownię miejską i dyspozytornię – miejsca, na co dzień zamknięte dla zwiedzających.

- Postawiliśmy sobie za zadanie propagowanie streetartu oraz graffiti w naszym mieście – mówi Andrzej Sadowski, pomysłodawca OSA. – Zaczęliśmy od portalu, który niedługo będzie miał swoją premierę, a teraz angażujemy się w akcje. Chcemy również sami prowokować do powstawania nowych prac i edukować w tym zakresie olsztyniaków.

W niedzielę dla uczestników warsztatów i osób biorących udział w Dniu Otwartym zorganizowany zostanie dojazd MPK z przystanku Plac Roosevelta (stacja paliw Statoil) o godz. 10.30 oraz powrót o godz. 15.00 z siedziby MPEC do przystanku Plac Roosevelta (koło McDonald’s).

Wstęp na wydarzenie jest wolny, ale liczba miejsc na warsztatach – ograniczona. Akcja odbędzie się dzięki wsparciu MPEC i firmy Montana, która zaopatrzyła artystów w farby.

www: www.olsztynstreetart.pl/aktualnosci/malujemy-z-mpec-olsztyn.html

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"