Idż do treści

Akcja promocyjna „Nocujesz – zyskujesz”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Turyści nocujący w olsztyńskich hotelach i pensjonatach będą mogli korzystać z miejskiego pakietu lojalnościowego, który oferuje im zniżki do najważniejszych obiektów administrowanych przez gminę. O akcji promocyjnej pn. „Nocujesz – zyskujesz” poinformował na konferencji prasowej 25 maja Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz.

Przedsięwzięcie ruszy z początkiem wakacji i zostanie przeprowadzone we współpracy z zainteresowanymi obiektami noclegowymi z Olsztyna. Na razie chęć udziału w inicjatywie zadeklarowało kilkanaście podmiotów.

Akcja promocyjna „Nocujesz – zyskujesz”, czyli miejski pakiet lojalnościowy dla klientów olsztyńskich hoteli i pensjonatów, jest skierowana do turystów odwiedzających stolicę Warmii i Mazur.

Turyści nocujący w biorących udział w akcji obiektach noclegowych w mieście uzyskają 25 % zniżki na wszystkie atrakcje oferowane przez Centrum Rekreacyjno-Sportowe UKIEL, Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe AQUASFERA, Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne.

Mechanizm akcji wygląda następująco: po zameldowaniu się w obiekcie gość znajdzie w swoim pokoju ulotkę ułatwiającą zwiedzanie miasta, a także informującą o szczegółach „Nocujesz – zyskujesz”. Dowie się z niej, że może odebrać w recepcji swoją kartę zniżkową. Zniżka będzie obowiązywać w trakcie pobytu w hotelu/pensjonacie (doby hotelowe) i dotyczyć wszystkich osób zameldowanych w pokoju.

W tym roku samorząd miejski poprowadzi opisywaną akcję pilotażowo. Jeśli idea się przyjmie, będzie kontynuowana i rozwijana.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"