Idż do treści

Cudowny świat efektów specjalnych

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Warsztaty grafiki komputerowej, pokazy filmów z najlepszymi efektami specjalnymi i odkrywanie ich zakulisowych tajemnic – 7-13 września w Olsztynie odbędzie się festiwal efektów specjalnych i scenografii cyfrowej BlueBOX. Specjalne wrażenia gwarantowane!

Nasze miasto odwiedzą najlepsi specjaliści z branży wizualnych efektów specjalnych. Obok projekcji filmów i reklam, warsztatów i innych atrakcji imprezy, na pierwszy plan wysuwa się możliwość spotkania się z mistrzami. Czołowe studia postprodukcyjne pokażą, co w technologii cyfrowej obecnie jest najlepsze i najciekawsze. Na zakończenie festiwalu odbędzie się koncert z efektami specjalnymi.

BlueBOX to również konkurs rozgrywany w dwóch kategoriach: najlepsza scenografia cyfrowa w filmie fabularnym oraz najlepszy efekt specjalny w krótkiej formie filmowej. Nagrodę BlueBox otrzyma studio postprodukcyjne za najlepszy zestaw filmów, WhiteBox – najbardziej twórczy scenograf cyfrowy.
Większość wydarzeń festiwalu odbędzie się w planetarium i kinie Helios. Szczegółowy program na stronie internetowej festiwalu [http://bluebox-festival.eu/program].

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"