Idż do treści

OLA z bonusami!

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

OLA, czyli Olsztyńskie Lato Artystyczne to najdłuższy festiwal kulturalny w Polsce. Cykl imprez, który rozpoczyna się w połowie czerwca i trwa do połowy września każdego roku, to propozycja skierowana do bardzo szerokiego grona odbiorców.

Dzięki OLA kalendarz artystyczny Olsztyna jest wypełniony po brzegi wydarzeniami. Na mieszkańców i turystów czekają koncerty, pomniejsze festiwale, spektakle, gwiazdy i lokalni wykonawcy. Co roku organizatorzy poza stałymi punktami programu oferują coś nieszablonowego. W tym roku były to wyjątkowe koncerty: światową scenę reprezentował Nigel Kennedy, lokalnych artystów, a raczej artystki, śpiewające olsztynianki, czyli najlepsze kobiece głosy stolicy Warmii i Mazur, zrzeszone pod hasłem Rzeczniepospolita Babska.

Oprócz wyjątkowych artystów, na widzów czeka również wyjątkowa sceneria. OLA odbywa się na jednej z najbardziej malowniczych scen Olsztyna, jaką jest położony u stóp gotyckiego zamku amfiteatr. Do tego dochodzą uliczki i place Starego Miasta. Część wydarzeń to imprezy, na które wstęp jest wolny, na duże produkcje obowiązują bilety wstępu. Ale, co warto zaznaczyć – w bardzo przystępnych cenach.

W tym roku kupno biletów niesie ze sobą dodatkowe korzyści. Są one bowiem jednocześnie swoistymi „kuponami rabatowymi”. Restauratorzy, cukiernicy i inni przedsiębiorcy włączają się we wspólną akcję „Olsztyńskie Lato Korzyści”. Najkrócej rzecz ujmując polega ona na tym, że wraz z biletem można otrzymać zniżkę, rabat, bądź inny bonus u jednego z partnerów akcji. Pełną listę, wciąż uzupełnianą o nowych uczestników, można znaleźć na stronie olsztyńskiego lata artystycznego (www.olsztynskielatoartystyczne.pl).

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"