Idż do treści

Uwaga plażowicze!

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Rozpoczęły się przygotowania do dwóch dużych imprez, które odbędą się w najbliższym czasie w Centrum Rekreacyjno-Sportowym „Ukiel” – Olsztyn Green Festival i Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2015. Oznacza to, że w najbliższych dniach na plaży czeka nas sporo zmian.

Ogrodziliśmy już teren plaży za hotelem Omega i zaczynamy budować stadion główny na Grand Slam – mówi Tomasz Kalinowski, kierownik CRS „Ukiel” – turniej to impreza na skalę światową i wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Plażowicze i amatorzy sportów muszą się liczyć z tym, że utrudnienia, włącznie z zamknięciem znajdujących się tam boisk, potrwają do końca sierpnia. Przypominamy - Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2015 odbędzie się w dniach 25 – 30 sierpnia. Do tego czasu Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie bezpłatnie udostępnił halę do siatkówki plażowej zlokalizowanej przy ulicy Olimpijskiej.

Ale to nie jedyne zmiany. Już w najbliższy weekend odbędzie się Olsztyn Green Festival. W związku z tym od jutra rozpoczyna się budowa niezbędnej infrastruktury. We wtorek i środę budowana będzie duża scena, naprzeciwko boiska do siatkówki, a od czwartku mała scena, którą zlokalizujemy przed molo – mówi Anna Pruszyńska, Dyrektor promocji i marketingu marki Gazeta Co Jest Grane i organizator Olsztyn Green Festival.

Szczegółowy harmonogram budowy infrastruktury na Olsztyn Green Festival:
Wtorek (11 sierpnia) – zamknięcie fragmentu plaży (od mariny do linarium), boiska zostają dostępne
Środa (12 sierpnia) – zamknięcie strefy zielonej i boisk
Czwartek (13 sierpnia) – zamknięcie kolejnego plaży vis a vis tarasów/wypożyczalni sprzętu, zostawiony dostęp do parku wodnego;
Piątek i sobota (14 – 15 sierpnia) – zamknięcie plaży, wstęp za okazaniem biletu.

Informujemy jednocześnie, że cały czas czynna będzie wypożyczalnia sprzętu wodnego oraz wszystkie udogodnienia, jakie CRS Ukiel oferuje na ulicy Olimpijskiej.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"