Idż do treści

Zapraszamy na BlueBox!

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Gratka dla miłośników cyfrowej scenografii i efektów specjalnych! W piątek 21 sierpnia w Olsztynie rusza kolejna edycja Festiwalu Filmowego BlueBox.

Festiwal potrwa cały tydzień. Jak zwykle najwięcej emocji powinna wzbudzić część konkursowa, w której filmowcy będą rywalizować w pięciu kategoriach (greenBOX – filmy pełnometrażowe, redBOX – efekty specjalne w krótkich formach filmowych, blueBOX – studia postprodukcyjne, whiteBOX – scenografia cyfrowa i efekty specjalne i miniBOX – filmy dla dzieci i młodzieży).

W dniach 21-23 sierpnia projekcje filmów konkursowych odbędą się w plenerze (na ekranach ustawionych przy Tartaku Raphaelsohnów). Z kolei w salach wystawowych zaplanowano spotkania z artystami oraz prezentacje najlepszych polskich studiów postprodukcyjnych. Już od 16 sierpnia w Tartaku można oglądać wystawę znanego polskiego scenografa Andrzeja Halińskiego, który będzie również jednym z gości festiwalu.

Na zakończenie festiwalu w Parku Centralnym odbędzie się koncert muzyki filmowej w wykonaniu Wandy Laddy i grupy Fleurdelis.

Wstęp wolny.

Więcej informacji na www.blueboxfestivalfilmowy.pl

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"