Idż do treści

Jam Heroes 2015

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Już po raz trzeci w stolicy Warmii i Mazur zagoszczą zawody sportów ekstremalnych Jam Heroes. Tym razem trzy dni emocji zapewnią zawodnicy jeżdżący na rowerach BMX. W tym roku organizatorzy spodziewają się gości z Polski, ale i z zagranicy, m. in. Rosji i Anglii.

Pierwszy dzień zawodów (11 września) to rozgrzewka i treningi na nowo oddanym obiekcie położonym na malowniczej plaży jeziora Ukiel. 12 i 13 września to dzień eliminacji i finałów w kategorii junior i open. Jak co roku zawodnicy zmierzą się na dwóch sesjach Park (duże przeszkody i widowiskowe ewolucje), oraz Street (niższe przeszkody i techniczne triki).

Ale Jam Heroes to nie tylko zawody. W tym roku organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji dla zawodników i widzów, którzy przyjdą dopingować zawodników. Jedną z największych atrakcji będzie poduszka Fly Bag, która pozwala na bezpieczne skoki na rowerach i bezpieczne trenowanie nowych ewolucji. Dla mieszkańców Olsztyna przygotowano miasteczko sponsorskie, strefę food oraz strefę Kids.

W tym roku po raz pierwszy odbędzie się plenerowy koncert tuż po zakończeniu sobotnich eliminacji (godz. 20.00). Zagrają zespoły We all eat clouds (młody zespół z Olsztyna, laureat przeglądu Muza Fest 2015) oraz TransSexDisco. Wytrwałych zapraszamy na imprezę After, na której zagrają warszawscy raperzy WuWunio i Numer Raz.

W tym roku zawody poprowadzi legenda krajowego BMX, czyli Jamaj – człowiek, który był prekursorem jazdy na BMX w naszym kraju i propagatorem tej dyscypliny. Jego fachowy komentarz oraz objaśnianie wykonywanych ewolucji ułatwi oglądanie zawodów.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"