Idż do treści

AMFATEATR zagra na „Marginesie”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Krakowski zespół AMFATEATR zagra w poniedziałek 28 września na deskach Sceny Margines teatru im. S. Jaracza. Grupa wykonuje muzykę w stylu new wave, co ważne i nieczęste – wyłącznie z polskimi tekstami.

AMFATEATR to czworo ludzi, którzy spotkali się pewnego dnia w jednej z krakowskich salek, by odsłonić kurtynę swojego umysłu i serca. Klasyczny, rockowy skład zespołu dopełnia charyzmatyczna wokalistka. Zespół gra swoje bez względu na wszystko – nie zawsze łatwe dźwięki, ale wyłącznie z polskimi tekstami.

W skład zespołu wchodzą: Karol Huzarski (gitara), Krzysztof Bojdo (gitara basowa), Jacek Ryś (perkusja) oraz Aneta Wirzinkiewicz (śpiew).

A oto, co o grupie można przeczytać na portalu krakowskascenamuzyczna.pl: „Zastanawialiście się co by się stało gdyby Urszula (tak, ta od „Dmuchawców”) wraz z zespołem zażyła substancje psychoaktywne i weszła do studia? Zapewne zrodziłby się ciekawy psychodeliczny rock jak ten w wykonaniu Amfateatru...”.

Początek koncertu – godz. 18.00. Wstęp jest bezpłatny.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"