Idż do treści

Zwiedzaj i pracuj w... Japonii!

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Urząd Miasta Olsztyna zaprasza na warsztaty na temat polsko-japońskiego programu „Zwiedzaj i Pracuj”, które odbędą się 16 listopada w ratuszu.

W lutym br., podczas wizyty w Japonii Prezydenta RP, podpisano porozumienie pomiędzy Rządem Japonii a Rządem RP w sprawie programu „Zwiedzaj i Pracuj”. Program, który umożliwia zainteresowanym osobom otrzymanie specjalnej wizy pozwalającej na podjęcie zatrudnienia o charakterze dodatkowym w stosunku do pobytu wypoczynkowego na okres do jednego roku, uruchomiono 13 lipca 2015 r.
Program jest skierowany do Polaków i Japończyków w wieku od 18 do 30 lat i umożliwia wyjazd do Japonii / Polski na okres do jednego roku w celu promowania wzajemnego zrozumienia oraz umacniania przyjaznych stosunków pomiędzy naszymi krajami. Podczas warsztatów zostaną przedstawione warunki uczestnictwa oraz główne założenia programu.

Warsztaty odbędą się 16 listopada 2015 roku w Urzędzie Miasta Olsztyna w sali numer 219, II piętro, w godzinach 13.00-14.30.
Spotkanie poprowadzi Yoichi Iida.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: winter.katarzyna@olsztyn.eu do 9 listopada br. Prosimy o podanie imienia, nazwiska, adresu e-mail lub numeru telefonu.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"