Idż do treści

Olsztyn z Nagrodą Przyjaznego Brzegu

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Kolejny sukces Olsztyna i Centrum Rekreacyjno-Sportowego „Ukiel” – w sobotę 12 marca, podczas Targów Sportów Wodnych i Rekreacji „Wiatr i Woda”, odebraliśmy Nagrodę Przyjaznego Brzegu 2015 za inwestycje w infrastrukturę jezior i rzek w mieście.

To wyróżnienie za wzorcowe zagospodarowanie brzegów jezior, tworzenie warunków do rekreacji i turystyki wodnej, a także za promocję, dzięki której olsztyńskie obiekty i samo miasto są coraz bardziej znane w kraju – komentuje Krzysztof Otoliński, szef ratuszowej promocji, który odebrał nagrodę w imieniu Prezydenta Olsztyna. – Jurorzy podkreślali, że nie wystarczy mieć atrakcje, trzeba je także odpowiednio „opakować” i „sprzedać” turystom.

Targi Sportów Wodnych i Rekreacji „Wiatr i Woda”, na których Olsztyn odbierał nagrodę, są największą imprezą wystawienniczą branży sportów wodnych i rekreacji w Polsce i jednymi z największych tego typu targów w Europie. Odbywają się od 1990 roku.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"