Idż do treści

Olsztyn zaprasza Śląsk

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

W połowie kwietnia ruszy kampania promocyjna Olsztyna na Śląsku. Na antenie Telewizji Silesia wyemitowanych zostanie 100 spotów reklamujących walory Stolicy Warmii i Mazur oraz 200 wskazań sponsorskich. Całość uzupełni kampania prasowa i outdoorowa.

Marki visit.olsztyn.eu oraz „Nocujesz-Zyskujesz” dostaną wsparcie promocyjne miasta. To w tej chwili najmocniej przez nas wspierane działania – mówi Krzysztof Otoliński, dyrektor ratuszowego Biura Promocji. – Portal visit.olsztyn.eu to dedykowane turystom kompendium wiedzy na temat Olsztyna obejmujące atrakcje turystyczne, zabytki, kalendarz imprez, przewodniki, trasy, opcje spędzania aktywnego wypoczynku. Natomiast akcja „Nocujesz-Zyskujesz” to oferta dla tych, którzy zatrzymają się w naszym mieście na dłużej. Wystarczy zanocować w jednym z hoteli biorących udział w akcji, aby otrzymać szereg zniżek na różnego rodzaju atrakcje, ale także usługi i zakupy.

Kampania zakończy się udziałem Olsztyna w chorzowskich targach turystyki weekendowej. Stoisko Olsztyna zapraszać będzie do stolicy Warmii i Mazur w dniach 13-15 maja i będzie to propozycja dla tych, którzy z różnych względów odkładają wakacyjne wyjazdy zagraniczne, zmieniając plany na urlop w Polsce, jak i dla tych, którzy chcieliby spędzić tylko kilka dni w Olsztynie.

Dodajmy, że w ubiegłym roku po wprowadzeniu akcji „Nocujesz-Zyskujesz” oraz zmiany podejścia do promocji Olsztyna (większy akcent na ukierunkowanie jej na zewnątrz) ruch turystyczny w mieście wzrósł o około 20 procent. Na podstawie rezerwacji i wstępnych zapytań branża turystyczna spodziewa się kolejnego wzrostu w nadchodzącym sezonie.

 

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"