Idż do treści

Aqua Majówka z „Olsztyn. Aktywnie!”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Występy taneczne, zajęcia fitness, pokazy sztuk walki, liczne konkursy z nagrodami – to tylko niektóre z atrakcji, które uświetnią Aqua Majówkę z „Olsztyn. Aktywnie!”, która odbędzie się w niedzielę 1 maja na placu przed „Aquasferą”.

To już pewna tradycja, że olsztynianie świętują długi majowy weekend oddając się rekreacji na świeżym powietrzu. Sprzyjają temu nie tylko naturalne warunki i „klimat” naszego miasta, ale również miejska akcja „Olsztyn. Aktywnie!”, która już siódmy rok popularyzuje wśród mieszkańców i ich gości rozliczne plenerowe aktywności. Nie inaczej będzie w tym roku – Ośrodek Sportu i Rekreacji we współpracy z licznymi partnerami zaprasza na powitanie maja w trakcie Aqua Majówki, która w niedzielę 1 maja (w godz. 10.00-16.00) odbędzie się na placu przed „Aquasferą” (a w razie niesprzyjającej pogody – w holu basenu).

Przewidziane przez organizatorów atrakcje to m.in.: występy taneczne i muzyczne, zajęcia fitness, pokazy sztuk walki, plenerowe instalacje dla dzieci (dmuchańce, koniki itp.), liczne konkursy z nagrodami i poczęstunek. Zabawa będzie się odbywać również na samym basenie, gdzie w cenie biletu będzie można skorzystać z wodnego placu zabaw, rodzinnych aqua-animacji, nauki pływania i nurkowania, a nawet zagrać w water polo.

Więcej informacji można zasięgnąć na stronie www.aquasfera.olsztyn.eu oraz pod numerami tel. 89 535 96 22 i 535 23 96.

Przy okazji informujemy, że już od niedzieli 17 kwietnia można brać udział w spotkaniach organizowanych w ramach siódmej edycji akcji „Olsztyn. Aktywnie!”. Szczegółowe informacje i harmonogram znajdują się na stronie: www.aktywnie.olsztyn.eu.

 

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"