Idż do treści

Rusza kolejna odsłona „Olsztyn. Aktywnie!”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Siódma edycja miejskiej akcji „Olsztyn. Aktywnie!” startuje już w najbliższy weekend. Na pierwszy ogień w dniach 16 i 17 kwietnia pójdą wędkarstwo, spacer i wspinaczka sportowa.

Sobota 16 kwietnia może być dniem idealnym na ryby! Od godz. 10.00 zapraszamy zatem nad jezioro Długie, gdzie młodzi wędkarze będą mogli spróbować swoich sił pod okiem instruktorów Szkółki Wędkarskiej przy PZW w Olsztynie. Z kolei w niedzielę 17 kwietnia zaplanowano dwie imprezy: „Zdobywamy Siedmiomilowe Buty” oraz wspinaczkę sportową.

„Siedmiomilowe Buty” to niedługie i niezbyt forsowne wędrówki przeznaczone dla całych rodzin, ale przygotowane zwłaszcza z myślą o najmłodszych turystach. Tym razem wycieczka odbędzie się w okolicach Dobrego Miasta. Spotkanie z prowadzącym i opiekunem tej dyscypliny – Mariuszem Wyżynis-Gawrońskim – odbędzie się o godz. 9.00 przed dobromiejską kolegiatą. Z Olsztyna można dojechać busami (przystanek przy CH Dekada, odjazd busów do Dobrego Miasta – godz. 8.20 i 8.40).

Również w niedzielę członkowie olsztyńskiego Klubu Wysokogórskiego zapraszają na ściankę w hali sportowej Zespołu Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych przy ul. Bałtyckiej. Zajęcia odbędą się w dwóch grupach: grupa pierwsza od godz. 9.00 i druga od godz. 11.00. Zapisy pod numerem telefonu: 89 521 03 98.

Szczegółowe informacje oraz harmonogram poszczególnych dyscyplin dostępne na stronie: www.aktywnie.olsztyn.eu.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"