Idż do treści

„Dziecko w drodze” w Olsztynie

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

„Dziecko w drodze” to barwny i bardzo praktyczny poradnik globtroterów, którzy podróżują z małym dzieckiem. Jego autorzy postanowili odwiedzić Olsztyn. Na antenie Polskiego Radia opowiadają m.in o tym, ile wody jest w Olsztynie i czym Warmia różni się od Mazur.

Audycja składa się z trzech części. W pierwszej prowadzący opowiadają o miejscu, w którym byli i o przygodach, które im się przytrafiły. W drugiej pojawia się gość – zazwyczaj jest to ekspert od danego regionu lub kraju. Z trzeciej część audycji dowiecie się, jak i za ile można pojechać w dane miejsce, co koniecznie trzeba pokazać swoim pociechom, co można zjeść, gdzie kupić pamiątki i czego się wystrzegać. Autorami audycji są Magda i Sergiusz Pinkwart.

http://www.polskieradio.pl/18/4629/Artykul/1607186,Olsztyn-miastem-szesnastu-jezior

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"