Idż do treści

Bezpłatne toalety na starówce

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Do końca roku olsztynianie i turyści będą mogli korzystać z bezpłatnych toalet w dwóch lokalach na Starym Mieście. To efekt umowy, którą Miasto Olsztyn podpisało z restauratorami.

Obiekty, które udostępniają swoje toalety to Restauracja Casablanca (ul. Zamkowa 5) oraz Browar Warmia (ul. Nowowiejskiego 15). Umowy obowiązują od 1 maja do końca roku. Przedmiotem umów jest świadczenie usług dla mieszkańców oraz turystów odwiedzających Olsztyn, polegających na bezpłatnym udostępnianiu toalet znajdujących się w w/w lokalach.

Oba lokale sąsiadują z dużymi parkingami przy ul. Nowowiejskiego oraz Parkiem Podzamcze. Toalety są bez barier architektonicznych. Casablanca działa w godz. 10.00-22.00, a Browar Warmia – w godz. 12.00-23.00 (w soboty – do 24). Ze względu na liczne sanitariaty w obydwu obiektach, jednorazowo może z nich korzystać po kilkanaście osób. Na drzwiach restauracji pojawią się oznaczenia w języku polskim i angielskim informujące o bezpłatnych toaletach.

Ponadto w mieście można skorzystać z toalet całorocznych zlokalizowanych na pl. Pułaskiego i w Parku Centralnym oraz pięciu toalet sezonowych (działających od marca do listopada) umiejscowionych na Targu Rybnym (dwie), przy ul. Okopowej, na Moście Jana oraz na rogu ul. Dąbrowszczaków i Mickiewicza.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"