Idż do treści

Festiwal artystów ulicznych

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Just Edi, czyli znany artysta uliczny Adrian Pruski, a wraz nim sprawdzona ekipa przyjaciół po raz kolejny pokażą, co umieją, w Olsztynie. Festiwal artystów ulicznych zaplanowano na 4-5 czerwca.

Adrian Pruski firmujący festiwal pn. „Just Edi i przyjaciele w Olsztynie” występował w naszym mieście nie raz (m.in. na Warmińskich Jarmarkach Świątecznych). „Twarz” imprezy to popularny performer uliczny, który zjeździł całą Europę, występując na rynkach i ulicach i zachwycając przechodniów sztuką iluzji, cyrkowymi sztuczkami i poczuciem humoru.

W tym roku Edi wraz z grupą sprawdzonych przyjaciół (m.in. żonglerzy, kuglarze, iluzjoniści, szczudlarze i ogniomistrz) zaprezentuje się olsztyńskiej publiczności w weekend 4-5 czerwca. Pierwszy dzień festiwalu odbędzie się na amfiteatrze Galerii Warmińskiej (w godz. 13-19), zaś kolejny – na olsztyńskim rynku (w godz. 14-18).

„Perełki” programu imprezy to m.in. duet akrobatyczny „Śpiewające trampki”, iluzjoniści: Maciej Kulhwik z Wrocławia i Yasha Show z Zamościa, tancerze breakdance „Cojonez Grandez”, a także ogniomistrz Jacek Kwapiński.

Impreza ma charakter familijny. Występy zaczynają się w godzinach popołudniowych i trwają do wieczora.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"