Idż do treści

Mistrzowski Olsztyn! Brawo Martyna i Denis!

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Sukces olsztyńskich kajakarzy na Akademickich Mistrzostwach Świata w Portugalii! Zawodnicy Plastex Kayak Sport Club Olsztyn Martyna Lisiecka i Denis Ambroziak wracają do kraju z czterema złotymi medalami!!!

Akademickie Mistrzostwa Świata w kajakarstwie odbyły się w portugalskim Montemor-O-Velho. Martyna Lisiecka została akademicką mistrzynią świata w k-4 na dystansie 200 i 500 m. Denis Ambroziak mistrzowskie tytuły wywalczył w k-2 i k-4 na dystansie 200 m.

G R A T U L U J E M Y !!!!

Dodajmy, że niebawem najlepszych kajakarzy zobaczymy także w Olsztynie. W dniach 9-10 lipca na wodach Jeziora Krzywego (CRS UKIEL) odbędą się jubileuszowe XXX Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym! Zapraszamy do Olsztyna!

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"