Idż do treści

Olsztyński Zlot Miłośników Pojazdów PRL

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Jubileuszowo, bo po raz piąty 9 lipca Olsztyn opanują miłośnicy pojazdów z czasów PRL. Będzie to doskonała okazja, by zobaczyć wyjątkowe pojazdy – zapewniają organizatorzy, na widok których niejednemu zakręci się łezka w oku...

I Olsztyński Zlot Miłośników Pojazdów PRL odbył się w sierpniu 2012 roku. Od tego czasu co roku do Olsztyna zjeżdżają miłośnicy pojazdów z tej epoki: cztero- i dwukołowych, zarówno produkcji polskiej (np. Fiat, Nysa, Polonez, Żuk...), jak i zagranicznej (np. Trabant, Jaguar, Zastawa, Garbus, VW czy Mercedes).

Uczestnicy zlotu przyjeżdżają z całej Polski i zagranicy, W trakcie wydarzenia organizowane są konkursy, również dla mieszkańców, którzy mogą nie tylko obejrzeć zgromadzone pojazdy, ale także dowiedzieć się czegoś o ich historii.

W tym roku pojazdy zobaczymy w sobotę 9 lipca na pl. Xawerego Dunikowskiego w godz. 10.30-13.30. Auta i motocykle wyruszą około godz. 10.15 spod Hali Widowiskowo-Sportowej „Urania”.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"