Idż do treści

Wakacje z „Warmiolandią”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Od początku wakacji centrum rodzinnej rozrywki „Warmiolandia” zaprasza do korzystania z nowej atrakcji – „Zielonego ogrodu Warmisia”. To wydzielona strefa zabaw na świeżym powietrzu z dmuchańcami, trampoliną, piaskownicą, przestrzenią do gier ruchowych i wygodnymi leżakami.

Brak pomysłu na zorganizowanie wolnego czasu dla najmłodszych? Proponujemy zapoznać się z ofertą centrum rodzinnej rozrywki „Warmiolandia”. To ponad 2000 m kw przestrzeni zagospodarowanej ku uciesze dzieci. Najmłodsi i trochę starsi skorzystają tam z gigantycznej konstrukcji z labiryntami, armatkami, tyrolką zjeżdżalniami i trampolinami. Emocje sportowe udzielą się na mini boisku do piłki nożnej. Na środku sali znajduje się ogromy dmuchaniec do zjeżdżalnia. Tor samochodzikowy to z kolei gratka dla tych, którzy lubią adrenalinę. Dla kreatywnych jest stanowisko z piaskiem kinetycznym.

„Warmiolandia” posiada także wydzieloną strefę zabaw dla maluszków, a dla rodziców wygodną strefę gastronomiczną, gdzie obsługa serwuje ciepłe i zimne napoje oraz specjały na gorąco. Nowa atrakcja centrum rozrywki – wspomniany we wstępie „Zielony ogród Warmisia” – funkcjonuje od początku wakacji.

Więcej szczegółów: www.warmiolandia.pl lub www.facebook.com/warmiolandia

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"