Idż do treści

„Olsztyn Street Art Garden” na finiszu

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

W sobotę 20 sierpnia w Parku Centralnym odbędzie się impreza podsumowująca drugą edycję konkursu „Olsztyn Street Art Garden” (początek – godz. 13.00). 9 sierpnia był ostatnim dniem nadsyłania prac. Wpłynęło ich 11, czyli o dwie więcej niż w ubiegłorocznej, debiutanckiej edycji konkursu.

Zgłoszonych pomysłów było 17, z czego sześć nie doszło do skutku, głównie ze względu na problemy z lokalizacją prac. Formuła prac streetartowych (graffiti, murale, instalacje itp.) tradycyjnie wiąże się z zajęciem przestrzeni miejskiej.

Na 17 sierpnia zaplanowano posiedzenie jury konkursowego, które wyłoni najlepsze prace. Na imprezie podsumowującej konkurs, która odbędzie się 20 sierpnia w Parku Centralnym, ogłosimy nazwiska laureatów i wręczymy nagrody. Przy okazji będzie można zobaczyć wszystkie prace, które wpłynęły na konkurs, samemu wcielić się w artystę i trochę pomalować oraz potańczyć i wysłuchać DJ-skiego seta.

Organizatorem konkursu „Olsztyn Street Art Garden” jest Biuro Promocji Urzędu Miasta Olsztyna, zaś partnerem strategicznym grupa Olsztyn Street Art.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"