Idż do treści

Pakiet „Nocujesz-zyskujesz” z nominacją!

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Pakiet lojalnościowy „Visit Olsztyn. Nocujesz-zyskujesz” został nominowany w kategorii „najlepsza usługa” w konkursie „Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur”. Od przyszłego tygodnia swoich faworytów mogą wskazywać internauci.

Urząd Miasta Olsztyna ruszył z akcją „Nocujesz-zyskujesz” wiosną ubiegłego roku. Idea jest prosta – turyści goszczący w jednym z kilkunastu olsztyńskich hoteli i pensjonatów mogą korzystać z atrakcyjnych zniżek, m.in. do Centrum Rekreacyjno-Sportowego „Ukiel”, Aquasfery i planetarium oraz licznych punktów partnerów akcji. Są nimi m.in.: Galeria Warmińska, sieć sklepów sportowych Olimp, restauracja Malta Cafe oraz salon Matraccy Fryzjerstwo (pełna lista partnerów i oferowanych przez nich zniżek znajduje się tu).

Organizowany od 11 lat konkurs tradycyjnie ma wytypować firmy, które wyróżniają się na tle innych na Warmii i Mazurach. Zgłoszenia można było przesyłać w trzech kategoriach: nagroda jakości, przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie oraz najlepszy produkt i usługa. Ideą ostatniej kategorii – a właśnie w niej nominację uzyskał pakiet „Nocujesz-zyskujesz” – jest wyłonienie najlepszych przedsiębiorstw, produktów, usług i projektów promocyjnych w województwie.

Teraz oceną nominacji zajmie się specjalnie powołany komitet, w skład którego wchodzą przedstawiciele mediów, samorządów oraz środowiska naukowego. UWAGA: zaplanowano również głosowanie internautów. Od przyszłego tygodnia na stronie internetowej olsztyn.wyborcza.pl będą mogli głosować na produkty i usługi ubiegające się o nagrody w konkursie. Zachęcamy do głosowania na naszą kandydaturę! Produkt lub usługa, która otrzyma największą liczbę głosów, zdobędzie nagrodę publiczności. Konkurs podsumuje gala, która odbędzie się 4 listopada.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"