Idż do treści

Olsztyn Tańczy i… kopie piłkę!

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Moc atrakcji czeka na wszystkich, którzy pojawią się na gali „Olsztyn Tańczy i… kopie piłkę!”, która odbędzie się 11 listopada (początek – godz. 16.00) w hali „Urania”.

W programie tej niezwykle lubianej w Olsztynie imprezy są m.in. występy taneczne dzieci i młodzieży, mistrzostwa Olsztyna w piłkarskiej żonglerce oraz występ piosenkarza Pawła Adamejtisa, odkrycia programu „Mam Talent”.

Szczególną atrakcją będzie konkurs „Rodzinny Maraton Taneczny”.
Warunki uczestnictwa:
- maraton trwa pięć minut, w tańcu uczestniczy rodzina składająca się z min. dwóch osób spokrewnionych ze sobą (dziecko + dorosły)
- kryteria oceny: świetna zabawa, strój, rekwizyty związane z tematyką „krainy bajek”
Rozegrane zostaną eliminacje i finały. Maraton odbędzie się w drugiej połowie programu.
Nagrody: weekend dla 4-osobowej rodziny w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach, weekend dla 4-osobowej rodziny w Hotelu Mazuria w Mrągowie, a ponadto: półzimowisko w Eranova Miejscu Kreatywnej Aktywności, urodzinki dla dziecka w Eranova Miejscu Kreatywnej Aktywności, rodzinny voucher do Parku Aktywnej Rozrywki Bartbo, voucher dla 4 osób – nauka jazdy konnej w Stadninie Kojrys, voucher dla 4 osób – kulig z kiełbaskami w Stadninie Kojrys, rodzinne karnety wstępu do aquaparku w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach oraz do Aquasfery w Olsztynie, bilety do Kina Helios.

Wstęp wolny.
Więcej informacji: www.eranova.pl

Organizator: Młodzi Przeciw Uzależnieniom.
Honorowy Patronat Prezydenta Olsztyna.
Zadanie zrealizowano przy wsparciu finansowym Samorządu Badań.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"