Idż do treści

Olsztyn na targach w Chorzowie

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Atrakcje Regionów, czyli Targi Turystyki Weekendowej to jedna z największych tego typu imprez w Polsce. W tym roku na początku czerwca w Chorzowie będzie można także „posmakować” Olsztyna i szczegółów akcji promocyjnej „Visit Olsztyn. Nocujesz – zyskujesz”.

Atrakcje Regionów promują wyjątkowe miejsca i obiekty w Polsce. Pokazują znane i te mniej znane atrakcje turystyczne.
- W tym roku mocno zapraszamy do Olsztyna gości z południa Polski - mówi Krzysztof Otoliński, dyrektor Biura Promocji olsztyńskiego ratusza. - W lutym gościliśmy we Wrocławiu na Międzynarodowych Targach Turystycznych, teraz czas na Chorzów. Liczę że naszą atrakcyjną ofertę zobaczy ogromna liczba aktywnych mieszkańców Dolnego Śląska.
Samą wizytę poprzedza jak zwykle miesięczna wizerunkowa kampania medialna. Oprócz bilbordów, autoboxów oraz kampanii display, przez cały maj spoty TV będą zachęcać do odwiedzenia Olsztyna w TV Silesia, a radiowe w Radiu Zet Gold. Finałem akcji jest spotkanie na targach.
„Atrakcje Regionów” odbędą się 2-4 czerwca na terenie Parku Śląskiego (Wojewódzki Park Kultury i Odpoczynku) w Chorzowie, w hali namiotowej na przeciwko hali „Kapelusz” usytuowanej w samym sercu parku.

 

 

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"