Idż do treści

„ZET Cafe” w Olsztynie

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Olsztyn będzie pierwszym przystankiem na tegorocznej wakacyjnej trasie „ZET Cafe”. Od 17 czerwca do 26 sierpnia Radio ZET ze swoim plenerowym studiem odwiedzi 11 miejscowości, w których dzieje się coś ciekawego i godnego polecenia. Start cyklu na plaży nad jeziorem Ukiel już w najbliższą sobotę.

Podobnie jak przed rokiem, gospodarzami mobilnego studia Radia ZET będą Marzena Chełminiak, Justyna Dżbik i Kamil Nosel. Na tegorocznej trasie „ZET Cafe” obok Olsztyna znalazły się m.in.: Kołobrzeg, Leszno, Toruń, Szczecin i Kraków. Prowadzący osobiście sprawdzą i opowiedzą o atrakcjach turystycznych każdego z odwiedzanych miejsc. Opowiedzą też o ciekawych lokalnych wydarzeniach, w których warto wziąć udział.

Jak co roku studio „ZET Cafe” będzie otwarte dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć z bliska, jak powstaje program radiowy. W specjalnie przygotowanej strefie będzie można też napić się kawy i wziąć udział w konkursach.

W Olsztynie tłem dla pobytu radiowców będą odbywające się równolegle w Centrum Rekreacyjno-Sportowym „Ukiel” zawody deskorolkowe (godz. 10.00-18.00).

Programu „ZET Cafe” będzie można posłuchać w każdą sobotę w godzinach 14.00-18.00.

Dodatkowe informacje o akcji „ZET Cafe” znajdują się na: www.radiozet.pl.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"