Idż do treści

Mamy drugą miejską IT*** w kraju!

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Ratuszowy punkt Miejskiej Informacji Turystycznej został uznany na drugi w Polsce w kategorii obiektów trzygwiazdkowych. Certyfikacji dokonała Polska Organizacja Turystyczna. POT przeprowadziła badania punktów IT metodą mystery client. Składało się ono z dwóch części: mystery e-mail („tajemniczy e-mail”) oraz mystery visit („tajemniczy klient”).

Najważniejszą częścią badania „tajemnicza wizyta” było rzeczywiste sprawdzenie funkcjonowania określonej jednostki, w szczególności zaś sposobu obsługi. „Tajemniczy klient” to osoba wcielająca się w rolę typowego klienta informacji turystycznej, nie ujawniając swojej roli. Obsługa nie ma zatem szansy w żaden sposób się do takiej wizyty przygotować. Dlatego tym bardziej cieszy, że codzienna praca ekipy Miejskiej Informacji Turystycznej w Olsztynie została podczas tego badania dostrzeżona i oceniona bardzo wysoko, bo na 92 %, możliwych do zdobycia punktów, lokując nas tym samym na drugiej pozycji w kraju.

MIT w Olsztynie określona została jako placówka estetyczna i łatwa do odnalezienia, zwrócono uwagę na przyjemne barwy wnętrza i dobre wyposażenie w materiały reklamowe. To, co nas cieszy najbardziej, to kilkakrotnie pojawiające się w raporcie stwierdzenia odnoszące się do miłej i rzeczowej obsługi.
- Wysokie wyniki badania w naszym punkcie IT są rezultatem pasji i zaangażowania, jakie wkładamy w codzienną pracę oraz indywidualnego podejścia z szacunkiem i uwagą do każdego klienta – komentuje kierująca punktem Marta Kruk.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"