Idż do treści

Zima w mieście, czyli Radio ZET zaprasza na CRS Ukiel!

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Zima w mieście z Radiem ZET, czyli zabawa podczas ferii nie tylko na stoku. Dla tych którzy nie wyjadą na zimowe ferie Radio ZET wspólnie z Miastem Olsztyn przygotowało specjalny zimowy event.

W najbliższą sobotę i niedzielę (20-21 stycznia 2018 r.) na lodowisku w Centrum Rekreacyjno-Sportowym „Ukiel” w Olsztynie czeka na Ciebie Radio ZET. W sobotę rozpoczynamy od godziny 16:00 muzyczną rozgrzewką. Będzie mnóstwo konkursów i zabaw na lodzie dla dzieci, młodzieży i rodzin. Radiowcy sprawdzą Wasze umiejętności jazdy figurowej, zagramy też w hokeja i curling. W godzinach 19:00-22:00 „Topimy lody” czyli dyskotekowy wieczór z Radiem ZET. Świetna muzyka oraz szalone zabawy do późnego wieczora. Dyskotekę poprowadzi znany prezenter Radia ZET Marcin Wojciechowski. Przez cały czas dostępna będzie radiowa foto budka gdzie każdy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

W niedzielę rozpoczynamy o godzinie 10:00 i bawić się będziemy wspólnie do godz. 16:00. Zapraszamy do wspólnej zabawy i konkursów na lodzie oraz zawodów curlingowych. W godzinach 11:00 i 13:00 Zapraszamy na szkoleniowe wyjścia nordic walking z instruktorem. Przez cały czas dostępna będzie też radiowa foto budka gdzie każdy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Jeśli warunki dopiszą spróbujemy swoich sił na biegówkach.

Wszystkie atrakcje są darmowe.

Zabawom towarzyszyć będą relacje live na antenie Radia ZET.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"