Idż do treści

Podwójne urodziny w Planetarium

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

W poniedziałek 19 lutego Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne zaprasza na wyjątkowe wydarzenie – jubileusz powstania Planetarium i urodziny Mikołaja Kopernika. Spotkanie uświetni recital Haliny Frąckowiak (początek – godz. 17.00).

545. urodziny Mikołaja Kopernika i 45. rocznica powstania olsztyńskiego Planetarium to wyjątkowa okazja, by po raz kolejny przypomnieć o olsztyńskim rozdziale w życiu wielkiego astronoma, który z Warmią związał się na prawie 40 lat. Warto również przypomnieć, że z okazji 500. rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika w Olsztynie otwarto Planetarium. Dziś to jedna z głównych atrakcji turystycznych miasta.

Podwójne urodziny rozpoczną się o godz. 17.00. Impreza jest biletowana – bezpłatne wejściówki do odbioru w Planetarium: www.planetarium.olsztyn.pl
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Urodziny Mikołaja Kopernika oraz jubileusz Planetarium uświetni recital Haliny Frąckowiak „Serca Gwiazd”.

PROGRAM:
17.00 – przywitanie gości
17.05 – wystąpienia okolicznościowe
17.10 – prelekcja dra Wojciecha Szalkiewicza pt. „Kopernik i pieniądze”
17.50 – recital Haliny Frąckowiak „Serca Gwiazd”
19.00 – tort urodzinowy Mikołaja Kopernika i Planetarium

Zapraszamy!

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"