Idż do treści

Olsztyn na Free Time Festiwalu

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Miasto Olsztyn zaprezentuje swoją ofertę turystyczną w trakcie Free Time Festiwalu, który odbędzie się w najbliższy weekend (7-8 kwietnia) w hali Amberexpo w Gdańsku.

Jak piszą organizatorzy wydarzenia, Free Time Festiwal to „bank pomysłów, jak twórczo i przyjemnie spędzać czas wolny”. Na zwiedzających będzie czekało osiem stref tematycznych: Turystyka, Miasto Gdańsk, Sport i aktywny styl życia, Kajak Expo i sporty wodne, Kultura i nauka, Świat dziecka, Strefa Prezentacji.

Dwudniowa impreza to świetna okazja do zdobycia informacji o atrakcjach turystycznych, kulturalnych, rozrywkowych, kulinarnych oraz rekreacyjnych Trójmiasta i Pomorza oraz ich sąsiadów. Będzie możliwość zapoznania się z licznymi ofertami obiektów i klubów sportowych, organizatorów wydarzeń kulturalnych, muzeów oraz ośrodków popularyzujących naukę.

Dla uczestników festiwalu przygotowano konkursy i zawody z nagrodami, pokazy, spotkania z ciekawymi ludźmi, możliwość testowania sprzętu i inne atrakcje.

W ubiegłym roku na Free Time Festiwalu swoje oferty prezentowało 250 wystawców, a przez imprezę przewinęło się około 20 tysięcy zwiedzających.

Godziny otwarcia:
sobota, 7 kwietnia – godz. 10.00-18.00
niedziela, 8 kwietnia – godz. 10.00-17.00

Wstęp wolny.

Więcej informacji o festiwalu: freetimefestiwal.amberexpo.pl

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"