Idż do treści

Olsztyn będzie triathlonową stolicą Europy!

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Coraz mniej czasu pozostało do Pucharu Europy w Triathlonie, który zostanie rozegrany w Olsztynie już 26 maja. Ogromne emocje gwarantowane!

W ostatni weekend maja zawodnicy i fani triathlonu w Olsztynie będą mieli okazję śledzić rywalizację najlepszych europejskich zawodników. W sobotę 26 maja w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym „Ukiel” odbędą się niezwykle prestiżowe zawody – Puchar Europy w Triathlonie na dystansie sprinterskim.

Jak czytamy na stronie organizatorów, ta międzynarodowa impreza wraca do Polski po ośmiu latach przerwy. Stolica województwa warmińsko-mazurskiego znajdzie się w elitarnym gronie miast, w których odbywają się największe zawody triathlonowe organizowane na Starym Kontynencie, jak Lozanna, Gran Canaria, Ryga, Malmoe czy Bukareszt.

Zawody będą niezwykle widowiskowe. Wszyscy, którzy przybędą nad jezioro Ukiel, będą obserwować rywalizację światowej klasy zawodników w specjalnie przygotowanych punktach kibicowskich.

Przy okazji zapraszamy także na triathlonowy spektakl. „Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza!” to absolutny hit komediowy sezonu 2018. Bartłomiej Topa, Leszek Lichota, Michał Żurawski, Waldemar Błaszczyk oraz Piotr Nowak pokażą się w Olsztynie 3 czerwca.

Spektakl odbędzie się w Auditorium Maximum o godz. 19.00.
Bilety do nabycia: ebilet.pl oraz w sklepach Empik.

Honorowy patronat nad Pucharem Europy w Triathlonie objął prezydent Olsztyna.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"