Idż do treści

Olsztyn. Aktywnie! zachęca do korzystania ze wspaniałej majowej pogody!

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

W najbliższy weekend w Olsztynie pojawi się wiele możliwości do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Aktywnie będzie i w sobotę i w niedzielę.

W sobotę miłośnicy mocnych wrażeń mogą spróbować swoich sił na specjalnie przygotowanych trasach rowerowych MTB w Lesie Miejskim. Chętni – z własnymi rowerami i kaskami – spotkają się o 9.50 przy sklepie „Żabka” na ulicy Leśnej, skąd o 10.00 wraz z instruktorami wyruszą na trasy.

Niedziela obfitować będzie w zajęcia na świeżym powietrzu i nie tylko!

Od 7.50, jak co tydzień, Zapraszamy na praktykowanie Tai chi w Parku Jakubowo – wystarczy wygodny strój i dobre chęci!

Na wyprawę Szlakiem Jakubowym zapraszają olsztyńscy przewodnicy. Startujemy na dworcu głównym, skąd pociągiem przejedziemy do Wipsowa, a stamtąd około 11 km pieszo do Barczewa.

O 9.00 spod zamku popłyną kajaki wzdłuż Łyny do Brąswałdu. Wprawdzie lista uczestników na tę wyprawę jest już pełna, ale już wkrótce będzie szansa na udział w kolejnych!

Również o 9.00 rozpoczynają się zajęcia na ściance wspinaczkowej w „Elektroniku” na Bałtyckiej. Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa prowadzimy zapisy na to wydarzenie, ale żeby mogło skorzystać więcej osób, proponujemy tego samego dnia drugie spotkanie od godziny 11.00.

Około 9.45 przy fontannie koło starego ratusza spotkają się uczestnicy wycieczki rowerowej. Trasa krótka i przyjemna więc przystępna dla wszystkich, a po drodze atrakcje – kibicowanie olsztyńskim „Szczupakom” podczas turnieju Ultimate Frisbee i ognisko! Weźcie ze sobą kiełbaski!

A o 11.00 nad Ukielem tak lubiane przez Was zajęcia jogi i pilatesu!

Serdecznie zapraszamy!

Więcej w kalendarzu na aktywnie.olsztyn.eu

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"