Idż do treści

„Aquasfera” dzieciom!

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

W dniach 2 i 3 czerwca Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami do WCR-S „Aquasfera Galeria Warmińska” na ,,Dzień Dziecka w Aquasferze’’.

W te szczególne dni obowiązuje specjalna oferta cenowa na jednogodzinne bilety dla dzieci, które mogą się oddać wodnym szaleństwom już za 5 złotych (bilet obowiązuje dzieci i młodzież do 18 roku życia). Dodatkowo w niedzielę zapraszamy do zabawy na świeżym powietrzu. Nasi animatorzy wprowadzą dzieciaki w świat gier, zabaw, animacji i uśmiechu od ucha do ucha! A wszystko to w okolicach specjalnej sceny na placu przed „Aquasferą”. Zapraszamy i życzymy wielkiej frajdy!

Program:
Sobota, 2 czerwca
12.30-13.00 – Wodne Animacje Remmic'a (Aqua Dance Kids, Remmic Beach Ball, konkursy)
13.00-13.30 – Rugby Team Olsztyn (ćwiczenia funkcjonalne poprawiające koordynacje ruchową)
13.45-14.15 – Wodne Animacje Remmic'a (Aqua Dance Kids, Remmic Beach Ball, konkursy)
14.30-15.00 – Ratownictwo Wodne Rzeczpospolitej (elementy Ratownictwa Wodnego; pokazy pierwszej pomocy i profilaktyka bezpieczeństwa nad wodą)

Niedziela, 3 czerwca
12.00-15.00 – Akademia Centrum Kultury (rozgrzewka muzyczna, zajęcia gimnastyczne, bańki mydlane, gra w koszykówkę, nauka tańca disco, malowanie buziek, tor przeszkód)

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"