Idż do treści

Planeta 11 przyciąga także w wakacje

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Lipiec za półmetkiem, a od jakiegoś czasu pogoda za oknem nas nie rozpieszcza. Jeśli szukasz ciekawej propozycji spędzenia wolnego czasu dla swojego dziecka, warto zapoznać się z wakacyjną ofertą biblioteki multimedialnej Planeta 11.

Wyjątkowa, nowoczesna, łamiąca wszelkie stereotypy biblioteka multimedialna – taka jest właśnie Planeta 11, którą znajdziecie przy olsztyńskim Planetarium (al. Piłsudskiego 38). Jej celem jest stworzenie miejsca szeroko pojętej informacji, nauki i rozrywki. Oferuje nie tylko literaturę, ale także muzykę, filmy, gry oraz dostęp do Internetu. To świetne miejsce, aby poczytać, porozmawiać, czy po prostu posiedzieć w miłym towarzystwie. Planeta 11 bardzo często jest gospodarzem największych wydarzeń kulturalnych, organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną. To właśnie tam zazwyczaj odbywają się spotkania autorskie, wystawy, zajęcia językowe, a nawet doradztwo zawodowe.

Zarówno Abecadło, jak i Planeta 11 ma ciekawy program wakacyjny, z którego mogą skorzystać osoby przebywające aktualnie w Olsztynie. Szczegółowy harmonogram dostępny jest na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej (www.mbp.olsztyn.pl) oraz na stronach obu filii (www.abecadlo.olsztyn.pl; www.planeta11.pl). Biblioteki czynne są od poniedziałku do piątku od godziny 10:00 do 18:00, Planeta 11 dodatkowo otwarta jest również w soboty w godzinach od 9:00 do 15:00.

 

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"