Idż do treści

Abecadło dla najmłodszych

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Współczesny rodzic spragniony jest miejsc, w którym jego dziecko będzie czuło się bezpiecznie i komfortowo. Takim przyjaznym rodzinom punktem na mapie Olsztyna z pewnością jest biblioteka Abecadło, mieszcząca się na III poziomie w Centrum Aura Olsztyna.

Duża, niekrępująca małego człowieka powierzchnia, przyjemna kolorystyka wnętrza, dostosowane do dzieci regały z książkami, mnóstwo zabawek i gier sprawia, że dla najmłodszych biblioteka jawi się niezwykle atrakcyjnie. Ponadto pracujące tam panie bibliotekarki dokładają wszelkich starań, aby odwiedzający czuli przyjazną atmosferę tej wyjątkowej filii, która nastawiona jest na obsługę dzieci i młodzieży.

Warsztaty, spotkania autorskie, zajęcia animacyjne dla dzieci i młodzieży, projekcje filmowe i wiele innych atrakcji czeka na mieszkańców i odwiedzających nasze miasto we wszystkich miejskich filiach bibliotecznych. Ciekawą alternatywą dla miłośników wydarzeń kulturalnych mogą stanowić szczególnie dwie placówki, które od wielu lat z powodzeniem funkcjonują w samym sercu Olsztyna – Planeta 11 oraz opisywane dziś Abecadło. Są to nowoczesne biblioteki multimedialne, jednak każda z nich obsługuje inne grupy wiekowe.

Celem Abecadła jest przygotowanie młodych użytkowników do świadomego korzystania z zasobów bibliotecznych i współczesnych technologii. Ciekawie przygotowane zaś zajęcia edukacyjne mają za zadanie popularyzować czytelnictwo, ale także rozwijać w dzieciach więź społeczną, która jest niezwykle istotna w dalszym etapie edukacji.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"