Idż do treści
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное


Spotkanie z cyklu „Wieczór z filmem przyrodniczym”

Muzeum Przyrody w Olsztynie zaprasza na prezentację najnowszego filmu Tomasza Ogrodowczyka „Życie lasu – bogactwo przyrodnicze” oraz filmu Artura Homana „Rytmy Natury w dolinie Baryczy”, spotkanie odbędzie się 20 lutego w ramach cyklu „Wieczór z filmem przyrodniczym”. Początek o godz. 17.30, wstęp wolny!

Pierwszy z filmów pokazuje zróżnicowanie lasów Polski i związane z nim bogactwo przyrodnicze. Las jako najcenniejszy i najbardziej złożony ekosystemem na Ziemi, jest niezwykle ważny w
ochronie bioróżnorodności. Lasy w Polsce zajmują 30% powierzchni i występuje w nich prawie 70% wszystkich opisanych gatunków organizmów. 

Film „Rytmy natury w dolinie Baryczy” przeniesie nas w świat największego kompleksu stawów rybnych w Europie Środkowej. Stawy tworzone od średniowiecza i rozbudowywane w kolejnych
stuleciach są nie tylko ważnym ośrodkiem produkcji rybackiej, ale także wielką ostoją przyrody, a zwłaszcza ptaków. Film pokaże rozległe tafle wód i trzcinowiska, gdzie poznamy świat dzikich gęsi, żurawi, czapli, bąków, bielików i wielu innych gatunków.

 

Informacje ogólne

Organizator: Muzeum Przyrody w Olsztynie
Телефон: +48 (89) 533-47-80
www: http://przyroda.muzeum.olsztyn.pl/

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"