Idż do treści
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное


VII Festiwal Smaków Food Trucków w Olsztynie

Sierpniowy weekend pełen smaków! Rusza VII Festiwal Smaków Food Trucków w Olsztynie.

W terminie 24-25 sierpnia 2019 r. na parkingu przy CH Olsztyn Carrefour odbędzie się kolejna edycja wydarzenia kulinarnego, którego celem jest promowanie street food oraz jedzenia w duchu „slow”, czyli przygotowanego ze świeżych, starannie dobranych produktów, „na oczach” klienta.

Przez cały weekend teren na parkingu przy CH Olsztyn Carrefour zmieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, serwujące zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.

Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko jedzenie. W ramach wydarzenia organizatorzy przygotowali specjalną strefę gier dla dzieci i dorosłych, czy też strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Organizatorzy zachęcają także do udziału w konkursach i zawodach, przygotowanych specjalnie dla uczestników wydarzenia. Wszystko w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków, który już po raz siódmy zagości w Olsztynie.

Start wydarzenia w sobotę od godziny 12:00 do 21:00, a w niedzielę od 12:00 do 20:00. Wstęp bezpłatny.

Głodni informacji? Zapraszamy na stronę wydarzenia: www.facebook.com/events/477461853084218/ 

 

Informacje ogólne

Organizator: Festiwal Smaków FOOD Trucków
www: https://festiwalsmaku.com.pl/

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"