Idż do treści
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное


Dzieciaki na kajaki

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie oraz Kayak Sport Club Olsztyn zapraszają na kolejną odsłonę cyklu Wiele aktywności, jedno zdrowie. Tym razem zajęcia skierowane są do młodzieży w wieku 9-12 lat chcącej rozpocząć przygodę z kajakarstwem.

Pływanie w Aquasferze? Oczywiście że tak, ale kajakiem? Podejmiecie takie wyzwanie? Kajakarstwo na basenie to atrakcyjny sposób spędzania wolnego czasu, świetna zabawa i okazja do bliższego spotkania z nową dyscypliną sportu! Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Wejście na zajęcia kajakarskie jest nieodpłatne, wymagane będzie podpisanie zgody na udział w tym projekcie i wcześniejsza rezerwacja pod numerem telefonu: 602 444 008. Zajęcia odbędą się na basenie WCRS Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA w sobotę 19 października w godz. 11:00-12:30.

Przypomnijmy, że cykl pod nazwą Wiele aktywności, jedno zdrowie rozpoczął się z początkiem 2019 roku. Za sobą mamy styczniowy marsz Nordic Walking, w lutym odbyły się zajęcia AquaMix w Aquasferze, w marcu OSiR zorganizował trening biegowy, w kwietniu trening gry w squasha, a w maju i czerwcu odbyły się potkania z żeglarstwem. Z kolei we wrześniu po raz kolejny organizatorzy zachęcali do gry w squasha, teraz pora na kajaki!

Szczegółowe informacje o wydarzeniu na stronie: https://www.osir.olsztyn.pl

 

Informacje ogólne

Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie oraz Kayak Sport Club Olsztyn
Телефон: +48 89 527 74 02
www: https://www.osir.olsztyn.pl

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"